Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Szebb napot!

A történetem a következő

Nagyon hosszú eltöltött évek után munkahelyet váltottam, ami idegileg eléggé megviselt, de lépnem kellett.

Az idegesség mellé az utóbbi időben, kb 1 hónapja hasménés is társult, amit Imodiummal részben meg tudtam szüntetni. Karácsony előtt az egyik vállamat nehezen tudtam emelni, majd a körzeti írt rá Algopirint Diclac-al 10 napig.

Ezt 4 napja hagytam abba, valószínű hogy egy kicsit túlszedtem.

Ami a probléma az az, hogy tegnapelőtt a reggeli Wc-zés után egy kis hasmenéssel társítva alvadt vér és nem alvadt vér is távozott, amitől nagyon megijedtem.

Tegnapi napon semmi ilyen nem távozott, majd ma reggel ismét, de nem akkora mennyiség, mint volt két napja.

Azt szeretném megkérdezni, hogy a gyógyszerek magában okozhatnak-e ilyen tüneteket, mert igazándiból ahogy olvastam, a fájdalom csillapító és a Diclac is tud a net szerint.

Hozzáteszem hogy emellé semmi gyomorvédőt, vagy a bélflórákra ható kiegészítményt nem szedtem. Ezenkívül semmi bajomat nem érzem, de ez a tény most nagyon kétségbe ejtett.

Tudom, hogy nehéz tanácsot adni, mert ez nem annyira egyszerű így, de ezek ismeretében kell nagyobb bajra gondolnom, vagy a gyógyszerek és a lelki állapot űz velem tréfát?

Köszönöm


2019. jan. 6. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, a lelki allapotod miatt nem kerulhet vér a székletedbe. Azt javaslom,hogy minél hamarabb jelentkezz be a gasztroenterológiára!
2019. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!