Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok wczni napok óta, és...

Nem tudok wczni napok óta, és mar elegge kellemetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ricinusolaj van otthon , csak keverve van argánolajjal(igazabol hajra van) , elviekben csak ez a ket dolog van benne (a dobozán semmi mas hozzavalo nincs feltűntetve). Szerintetek probaljam meg ?
2019. jan. 6. 21:29
 1/9 A kérdező kommentje:
És ha megprobalnam kb mennyit alkalmazzak belőle?
2019. jan. 6. 21:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Semennyit

Legegyszerűbb, amit minden segédeszköz nélkül meg tudsz tenni otthon az a zuhany, jó erős vízsugár gugoló pozícióban az ánuszodra, az lenne a cél, hogy menjen a víz belülre is


Vagy patikában veszel kúpot

2019. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk hajra való készítményt biztos nem innék meg, de te tudod.

A tejet is szokták mondani hogy segít, főleg gyümölccsel. Van akinek a kávé is odalök, de mondjuk az este nem olyan jó.

Rengeteg hashajtó létezik. Nincs a környéken ügyeletes patika, vagy ismerős akit meg lehetne kérdezni?

Gyógynövények közül a kutyabenge kéreg ami kifejezetten hashajtó.

2019. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amit az első írt a zuhanyról azt felejtsd el, azzal olyan károkat okozol odabent hogy csak na...

Én javaslom a második ötletét a kúpról, az már nem hülye ötlet.

Amit még én javaslok egy módszert erre a problémára.

Van a szűztea kapszula, vagy sima teafilteres fajtája amit inni kell, kapszulát meg beveszed és jóccakát

Sokan fogyókúra mellett alkalmazzák plusz rásegítésnek, de van pár olyan hülye aki azthiszi ettől lefog fogyni, meg persze így is árulják.

Elmondom semmi igazság alapja nincs, de ettől térjünk el.

Viszont baromi jól meghajt, de nem lesz hasmenésed tőle, legalább is nem feltétlen, csak sokkal lágyabb lesz tőle a nagy dolog ami majd kijön, és könnyebben kitudsz ürülni. Ez csak rásegítés, de előre szólok hogy nem fog rögtön hatni, nekem például 10-12 óra kell mire valamit produkálok miután bevettem a kapszulát, de egyik ismerősömnek elég volt másfél óra mire eljött az idő hogy wc kell de gyorsan. Ez attól függ hogy a szervezeted hogy reagál majd erre. De ha órákkal később az a jó állítólag. Ami benne le van írva utasítás hogyan kell szedni stb... felejtsd el. Napi 1 kapszula bőven elég egy nagy pohár vizet igyál rá és kb 10-12 óra múlva fog hatni, vagy picivel hamarabb.

Néha nem árt bevenni ha olyan van hogy egy napig nem tudtál wc-re menni. Egyébként nem kell rendszeresen szedni, hozzászokni nem fogsz mert semmi vegyi adalék nincs benne, meg ez nem gyógyszer.

Annyi hogy ne szedd napi szinten, vagy ha elkezded szedni ami nem baj, de 3 hét után tarts mindenképp 1 hét szünetet hogy a szervezetedből kiürüljön az egyik összetevője, mert ha az eltelítődik benned enyhe mérgezési tüneteid lesznek amik rosszulléttel hányingerrel, de akár hányással is jár. Bár ilyen csak azzal volt aki napi 2 kapszulát vett be és egy teljes hónapig ezt csinálta minden egyes nap annál jött elő ez a probléma.

2019. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Patikaban vegyel macrogolt vagy laevolac szirupot
2019. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

“Amit az első írt a zuhanyról azt felejtsd el, azzal olyan károkat okozol odabent hogy csak na...”

Ööö, ugye tudod, hogy létezik beöntés meg psszt, anális szex is....nem mellesleg a zuhany vízmyomása semmi kárt nem csinál, sőt van akinek kifejezetten kellemes...meg értelmező olvasás, nem azt írtam, hogy dugja fel a zuhanycsövet (bár azzal se lenne gond), hanem, hogy ingerelje kivülről

2019. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, utana neztem az alapanyagoknak , és semmi rossz nincs benne meg vitaminok meg meg egy olaj, ami gyengébb hashajto, szerintem megprobalom max nem ér semmit.
2019. jan. 7. 00:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha nem mukodne koszi az otleteket.
2019. jan. 7. 00:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Van azóta változás?
2019. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!