Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichés vagy inkább testi...

Pszichés vagy inkább testi betegség lehet?

Figyelt kérdés

Tudom nem ez a legmegfelelőbb hely a kérdésre, de hátha volt már valaki így. Szóval 1.alapból pánik beteg vagyok ami ugyebár jár nehézlégzéssel, de manapság teljesen más nehézlégzést érzek amit eltudok különíteni a pánikroham okozta nehézlégzéstől.

Olyan mintha nem jutna le rendese az oxigén a tüdőmbe, ilyenkor sóhajtani szoktam nagyobbat, használom kb az összes légzési segédizmot a légzéshez, és ilyen oldalra résnyire nyitott szájjal próbálok nagyobb levegőt venni. Emellett még elég fura ha például jobbra ballra mozgok vagyis forgok a törzsemmel ilyen fura hangot ad ki a tüdőm mintha kiáramolna gyorsan a levegő s egyben ilyen dörzsölő hangot is ad ki. + nem produktívan köhögök néha.. Nem dohányzom és viszonylag egészséges életet élek így 21 éves nőként.

Valaki volt már hasonló cipőben, mi lehet ez? Szerintetek pszichés vagy inkább testi dolog lehet?


Előre is köszi a válaszokat!


2019. jan. 8. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát édesem, menjél el a háziorvoshoz és hallgattasd meg a tüdődet! Lehet ez tüdőgyulladás, de ezt 2 perc alatt megmondja neked.
2019. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem hinném hogy tüdőgyulladás, mivel se lázam se semmi ilyenem nincs. Arról nem is beszélve hogy tudtommal ha tüdőgyulladásnál nehézlégzés van akkor az már egy elégé kiterjed gyulladást mutat, és azt már tuti kísérné láz is. :S
2019. jan. 8. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Éppenséggel létezik tüdőgyulladás láz nélkül, a dörzsölő hangból gondoltam. Menj el, hallgattasd meg, és megtudod. Ha nagyon alapos az orvosod, még röntgenre is elküldhet.
2019. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!