Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek! Pszichés probléma?

Nagyon félek! Pszichés probléma?

Figyelt kérdés

2 éve szorongok, mellé néha társul pánikbetegség is. Vannak jobb és rosszabb napjaim. Most úgy érzem inkább az utóbbi mondható el.

A lényeg, hogy van egy bizonyos ember, akit most már nem fogok napi rendszerességgel látni. Eddig nem volt ilyen problémám, de amikor elmennék kakilni, csak egy kicsit tudok. Nem kemény, meg semmi, inkább olyan, mintha visszatartanám. Azt is hozzátenném még, hogy 3 hete nem tudott fogadni a pszichológusom, most pénteken megyek majd hozzá újra.

Lehet ez az egész pszichés ügy? Nagyon félek, hogy valami komoly!

17/L



2017. máj. 9. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nincs komoly bajod! A szorongás, és a pánik pszichés probléma, de ki lehet jönni belőle. Mindkettő okoz fizikai problémákat a székrekedéstől kezdve a hányásig sok mindent.Egyél rendszeresen és változatosan, és nem lesz semmi komoly gond.
2017. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm! Megnyugtattál!
2017. máj. 9. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
jó hírem van, én is küzdöttem ezzel és megoldódott. nekem a jóga és önismeret is sokat segített! Szurkolok.
2017. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen a megnyugtató választ! A jógára már én is gondolkodtam.
2017. máj. 13. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megint megijedtem, mert úgy érzem, hogy wc-re kell mennem, de ahogy ráülök a wc-re, elmúlik. Bár tegnap voltam végre pszichológusnál, kicsit megnyugodtam, de még mindig érzem, hogy nem tudok normálisan ellazulni! Nagyon félek!
2017. máj. 13. 20:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Most sikerült elmennem, minden normális volt, de félek, hogy legközelebb is először nehezen fog menni😟
2017. máj. 14. 10:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Most már nem megy "nehezen", mindig jó az átlaga, mégsem jó még mindig minden teljesen🙁 Állandóan azon stresszelek, hogy mikor fogok wc-re menni. Ez befolyásolhatja a székelést?
2017. máj. 28. 15:57
 8/8 anonim válasza:
Önismeret, esetleg meditáció. Nézz magadba és kérdezd meg magatól mitől is félsz valójában. Amikor erre rájössz akkor pedig azt kérdezd meg magadtól, miért is félsz te ettől. Nekem sokat segített :) 18 f
2018. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!