Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 naponta alvás?

2 naponta alvás?

Figyelt kérdés

Jelenleg minden második nap alszok, 12-14 órákat, és ez azért van, mert éppen vizsga idôszakon vagyok és muszáj fent maradnom készülni, másképp nem tudok jól teljesíteni. (Persze, persze, most jöhetnek az “eddig kellett volna tanulni” válaszok, de ezzel én is tisztában vagyok, nem kell támadni.) A lényeg, hogy érdekelne, hogy ez lehet -e bármi komoly káros hatással a szervezetemre, nem hosszú távon, csak ebben a hónapban, max heti 2-szer, de még mindig dolgozok az idô beosztást illetôen, hogy ezeket az éjszakázásokat elkerüljem. Köszönöm a válaszokat elôrre is.

U.i.: helyesírási hibákért bocsánat, nem élek belföldön régóta :)

16/L



2019. jan. 10. 04:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerény számításom szerint ha kétnaponta alszol 12-14 órát az kb ugyanannyi mint ha minden nap 6-7 órát aludnál.

De egyébként meg te érzed, bírod e vagy nem, fog e a fejed rendesen vagy nem. Mindenki más, nekem pl ahhoz hogy ne legyek zombi minimum 6-6,5 óra alvás kell, de valaki egy két órákat alszik és tök elvan. És igen, hosszú távon megterheli a szervezetet, és az a baj hogy ebből rendszert fogsz csinálni.

2019. jan. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értem én hogy nem élsz régóta belföldön, na de ez a számítástechnika kategória.

Szóval...ajánlom a sleep as android nevű alkalmazást

2019. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én állítottam be, utánna pedig már nem tudtam, hogy lehet megváltoztatni. Bocsánat, nem direkt volt.
2019. jan. 11. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!