Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ez a bétablokkoló miatt?

Lehet ez a bétablokkoló miatt?

Figyelt kérdés
Motiválatlanság, probléma olyan esetekben amikor a szellemi képességeket kellene használni (pl nem bírok tanulni), stb. Vagy inkább a hosszú ideje fennálló szorongás esetlegesen depresszió az ok? Már 3,5 éve szedem ezt a szar gyógyszert (25 és fél éves vagyok)
2019. jan. 13. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Negyedéve szedek concor cor 2,5 mg-t, azt megelőzően nebibetat szedtem (abból is 2,5 mg-t)
2019. jan. 13. 17:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2019. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nekem ezt szednem kell mert olyan a természetem, hogy rendkívül szorongok, de megpróbálhatom, hogy ennél is kevesebbet veszek be, vagy 1-2 nap kihagyom. Kipróbáltam, hogy 1,25 mg-t veszek be belőle, de tényleg fel ment a pulzusom. Egész nap 100-105 körül volt nyugalmi helyzetben.
2019. jan. 13. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a bétablokkoló lenne az oka - bár ugye mindig ráírják a tájékoztatókra, hogy a felsoroltakon kívül is lehetnek mellékhatások.

Viszont a tüneteid abszolút egybevágnak a szorongással és a depresszióval, szóval inkább ezek miatt lehetsz motiválatlan.

Szedj Omega3 kapszulát, az pszichés problémáknál is segít, plusz az agyműködésnek is jót tesz, napi 1000-1200 mg a normál adag. Plusz magnéziumot (napi 500 mg) és B-vitamin komplexből napi 2-4 szemet. Egy-két héten belül már javulnia kell az állapotodnak.

2019. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!