Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek sos beteg holnapra?

Hogyan legyek sos beteg holnapra?

Figyelt kérdés

Az van hogy ezen a héten írunk 8 tantárgyból dogát/Tz/felelés...

Félév előtt van most csesztem el az angol ötösöm hétfőn...

Hetedikes vagyok, a KKG-ba járok, 6 osztályosba, szóval nem akarok ilyen rossz jegyeket...

Már teljesen magam alatt vagyok kérlek segítsetek!

Légyszi ne írjátok hogy már alapból az vagyok, nem csak a suli miatt hanem egyéb családi okok miatt is...

Kamut anya felismeri, igazi kell, orvoshoz nem mehetek egyedül, trükk se lehet!

Láz/torokgyulladás/elmenjen a hangom/köhögjek! Hasmenés és hányás köszi nem kell!

Aki értelmeset ír előre is nagyon köszi!


2019. jan. 15. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Láz, torokgyulladás, nátha és társait nem lehet megrendelni előre. Ha vírusos fertőzésed van akkor esetleg valamelyik nap kiüthet a láz, torokfájás, nátha.

Nincs előre beteg leszek betegség.

Tanulj, és menj suliba.

2019. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Irány tanulni, ne szimulálj,mert csak magadnak fogsz ártani vele.
2019. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ne játszadozz az egészségeddel, nem éri meg. Inkább légy józan és tedd azt, mait a becsület diktál. Vállald fel azt, amit eddig tettél. De ha Fb-zni, okostelefonozni van idő, akkor biztos van tanulni is. Azaz most a helyedben inkább a tanulásra feküdnék rá, semmint ilyen butaságokon gondolkodjam.

Ha most nem tanulod meg vállalni a tetteid felelősségét,sosem fogod!

2019. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Hasmenést és hányást csak nem ellenőriz le. Hánytam..ment a hasam este..nem aludtam..ráz a hideg kicsit. Ma had pihenjek. Aztán tanuljál! Egyébkènt félévi bizonyítvány nem a világ vége. De ne betegítsd meg magad direkt.
2019. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
A legegyszerűbb egy jó kis hasmenést összehozni. Sok szerencsét!
2019. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Idáig mit csináltál fél évig a tanulás helyett?
2019. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
30 percet ülj jeges vízben(egész testet lepje el a viz), majd menj ki a kertbe/erkélyre és maradj ott megint 30 percet. Ebből mondjuk akar tüdőgyulladásod is lehet. (Tudom, régen írtak ki, de gondoltam azért a tapasztalataimat megosztom, igen kiprobaltam, nekem lázam lett tőle kohogtem rengeteget fájt a torkom és 1 hétig semmi de semmi hangom nem volt)
2022. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!