Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Puffadás, hasi hangok, gyakori...

Puffadás, hasi hangok, gyakori széklet?

Figyelt kérdés
Elkezdtem diétázni, több zöldséget eszem valamit nem eszek olyan zsíros dolgokat és a cukros dolgokat is csokkentettem. Nem vagyok husi, csak csinosodni szeretnék. Gyümölcsöket is eszek délelőtt. De mintha nem bírná a hasam. Már dél körül hangokat ad a hasam (elég hangosan) ami nagyon kellemetlen a munkahelyen :( utána érzem, hogy mennem kell a mosdóba szelelni :( most már reggel és délután is megyek nagydologra, eddig csak reggel voltam. Nem megy a hasam csak így elég rossz, hogy ilyen sokat szelelek. Mitől lehet? Valakinek volt már ilyen?
2019. jan. 17. 16:58
 1/1 anonim válasza:

lehetséges, hogy rosszul diétázól, olyan ételeket eszel, amelyek ütik egymást. VAGY, aminek nagyobb a valüszínűsége, hogy a gyomrod nincs hozzászokva.


Hogy kezdted el a diétát, egyik napról a másikra, vagy fokozatosan? Mert az előbbi nem jó, hirtelen változás a gyomrodnak.

2019. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!