Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami komolyabb bajom is van?

Valami komolyabb bajom is van?

Figyelt kérdés

Nyáron kiderült egy enyhe tachycardia.

Az ájulás szélén is szoktam állni, ezt csak a háziorvosnak mondtam el.. És mostanában naponta vérzik az orrom (legutolsó elég durva volt..) Gyakrabban szúr a szívem tájéka.. És gyakrabban vagyok beteg..

Ez a tachycardia miatt is lehet? Vagy valami komolyabb?

Kicsit beparáztam

Negatívak hanyagoljanak.. 16/l


2019. jan. 21. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam: (több tüneteim vannak)
2019. jan. 21. 17:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne itt kérj orvosi tanácsot, mert itt egy darab sincs, hanem az orvosodtól, akinek ki kell vizsgálnia. A szervezet egy rendszer, a dolgok összefüggenek. Az orrvérzés például magas vérnyomás lehet. De lehet csak pánik is, ezt csak egy kardiológus jogosult eldönteni.
2019. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2x voltam kardiologusnál... Nem mondott semmi meglepőt..sőt azt mondta hogy nincs tachycardiám de a sűrgősségin 130 felett volt a pulzusom és ők küldtek kardiológushoz.. :/
2019. jan. 21. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed el, akkor menj el egy másik kardiológushoz is, de ha ő is ugyanazt mondja, akkor nyugodj bele, hogy pszichés, és akkor irány a pszichológus. Nem szoktál idegeskedni, pánikolni, önbizalomhiányban, szerepléstől való rettegésben szenvedni?
2019. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!