Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasfalba vérhigító beadása...

Hasfalba vérhigító beadása magamnak mennyire fájdalmas dolog? Ez valami speckó mélységhatárolós tűvel történik?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen egészen pici tű, épphogy a bőr alá ér be! Picit csiphet, és sárgás-kékes lehet majd utána a bőröd, mintha beütötted vola. Sajna ez ilyen.



Én már többször kaptam ilyet, de sajnos magamnak 1x se mertem beszúrni, egyszerűen nem ment. Mindig párom csinálta.

De másnak lazán beszúrom én is.:D

2019. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 marcipántea ***** válasza:
29%
Kellemetlen, de ki lehet bírni. Bőr alá kell beadni, jár hozzá leírás, amiben benne van, miként. Egyszer használatos fecskendőkben előre ki van adagolva, a tű nem túl nagy rajta, körültekintően beadva nem okoz további gondot.
2019. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fájdalmas, és az első válaszoló szépen leírta miről van szó. Beadás után kicsit masszírozd el nehogy becsomósodjon. Nekem nővérke mutatta hogy adjam be édesapámnak.
2019. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Én a combomba adtam be magamnak. Addig én is irtóztam a tűtől, de erőt kellett venni és meg kellett csinálni.

Én arra jöttem rá hogy belehet úgy adni hagy szinte nem is lehet érezni. Ezt nem tudom elmondani de ott akkor éreztem hogy hogy menjen a tű és nem fájt egyáltalán.

De semmi határoló nem volt és nem is függőlegesen nyomtam be , hanem kicsit döntve mint vérvétenél.

2019. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1es válaszolóa helyes, kiegészíteném annyival, hogy kizárólag hasfalba és úgy, hogy ha pl. fekszel akkor felülről egyenesen. Semmiképp ne ferdén vagy döntve! Tehát a szúrandó területre merőlegesen.


egy eü. asszisztenss

2019. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vállba ,hasba is kaptam ,egyátalán nem fájdalmas.
2019. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Össze kell csípni a bőrt, oda kell nagyon vékonyka pici tűvel beadni a jelentéktelen mennyiségű oltóanyagot, még a gyerekeknek sem fáj, ne félj tőle!
2019. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem a nővér mondta egyet adjak be magamnak ott előtte, ha nem tenné kérd meg magyarázza el.

Az első cseppet nyomd ki, hogy a levegőt kinyomja a tűből, utána a vágott részével felfelé az összecsippentett bőr alá nyomod, nem túl mélyen, oldalirányból. Én hasfalba adtam, egyáltalán nem fáj.

2019. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!