Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Friss svéd masszőri bizonyítvá...

Király Péter 1 kérdése:

Friss svéd masszőri bizonyítvánnyal melyik tarifát fizetnétek nekem, A: 30 PERC 3000 FT,60 PERC 5000 FT,90 PERC 7000 FT B: 30 PERC 2000 FT,60 PERC 4000 FT,90 PERC 6000 FT Melyik árat érdemes számolnom friss masszőrként?

Figyelt kérdés
Egyre ügyesebb vagyok vissza mondják emberek úgy kalkuláljatok.

#masszőr #ár...
2019. jan. 25. 21:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem írja egymás alá két oszlopban ahogy kiírtam eredetileg a tarifákat, elnézést.
2019. jan. 25. 21:08
 2/13 anonim ***** válasza:

Én gyógy- és sportmasszőr vagyok.


Attól függ, hol vagy. Házhoz mész? Ők mennek? Város? Falu? Más hely, más tarifa.


Amúgy próbáld meg így.

Ha eltelik fél- 1 év, emelsz rajta. Persze előtte közöld a vendégeiddel is. Akinek bejössz, úgyis marad. Aki nem, azt meg el kell engedni. Majd jön helyette más.


Előbb utóbb más masszázst is érdemes lesz tanulnod, mert lesz rá igény.

2019. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én gyógymasszőrként (aztán volt 2 év korházi gyakorlat a hátam mögött) csak 2300-at mertem kérni fél óráért.

Majd szépen idővel kialakul. Jegyezd meg: jobb a sűrű garas, mint a ritka forint.

2019. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hármas, pont ezt mondtam magamnak:)
2019. jan. 25. 21:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Kettes válaszadó, Dunakeszin vagyok, ide is jönnek, voltak, házhoz is megyek fővárosba. Igényem is van több masszázsra már most érzem ez kevés még: irodai szék, alakformáló amiben van csokoládé pakolás, Spa ami vonz érdemes elvégezni, legfőbb vágyam: Ma-Uri masszázs.
2019. jan. 25. 21:17
 6/13 A kérdező kommentje:
Még gyógyon filózok, Thai is szép érdekel van egy Japán is ami iszonyatosan vonz meg magyaroké, mert van csak megélhetőségi iskolát csináltak belőle.
2019. jan. 25. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:

Hajrá.


Ha rám hallgatsz, a gyógyot hagyd meg arra, amikor már teljesen belejössz, és úgy érzed, tényleg ezzel akarsz foglalkozni.

Nem lebeszélni akarlak, csak hogy tudd:

Gyóggyal nagyon nehéz elhelyezkedni. Kihalásos alapon kerülhetsz be egy normálisabb kórházba, vagy gyógyfürdőbe. Ha mégis odakerülsz, akkor készülj, hogy futószalagon jönnek a betegek, egy nap 20-25 az átlag. Persze garantált bérminimumért. Ez tényleg csak azoknak való, akik "imádják" a szakmájukat :D

Illetve a gyógy képzés (ha normálisat választasz), két év. Első év gyógyszertan, pszichológia, anat-anat-anat-latin-ógörög. Másodév sebészet, belgyógy, rehab, reuma, minden, ami kell. Egy "orvosi gyorstalpaló", ha úgy tetszik.

2019. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen mondták gyógymasszőr kész orvosi képzés már.

Én igazi masszőrnek érzem magam meg gyógyítónak aki igazán evvel foglalkozik benne van e készség, nem divat masszőrnek:

Bennem vannak erők:) Mondta is oktató:)

2019. jan. 25. 21:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Nektek mennyi időbe telt amíg beindult vendégkörötök lett? Mert én utána komoly helyekre szándékozom menni dolgozni, előbb bele kell jönnöm ismét.
2019. jan. 25. 21:41
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Az ego az megvan az biztos. A gyógyításhoz viszont alázat is kell. Az nincs meg.


Egy kétéves gyorstalpalót pedig ahol kb. leadják mégegyszer a gimis anyagot, ne hasonlítsunk az ország egyik legnehezebb egyetemi szakjához.

2019. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!