Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos mit csináljak ha több nap...

Sos mit csináljak ha több nap óta nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Szoktam sportolni, szedek valeriana vagy hogy hívják gyógynövénytablettát de ez sem segít ahogy a sedacur forte sem hogy elaludjak. Magamról 20 éves fiú vagyok. Láttam ezen az oldalon hogy igyál meleg tejet, teát az esti alvás előtt de ezek nem tudom mennyire hatásosak. Meg hogy aludjon az ember úgy hogy nyitva legyen az ablak. Félek attól hogyha elkezdek dolgozni és akkor se fogok tudni elaludni. Egyáltalán fogok én még normálisan aludni nem ilyen egy két órát azt felkelek éjjel kettőkor. 21:30-kor fekszek le de kell idő mire álom jön a szememre. De az álom is tart 5 percig kb. Felkelek éjjel kettőkor azt csak forgolódok csukott szemmel. Altatót írassak fel pszichiáteremmel?
2019. jan. 29. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

"Altatót írassak fel pszichiáteremmel?"


Más gyógyszeres kezelés alatt nem állsz? Nem lehet hogy mellékhatás? Újkeletű ez a dolog? Vagy régóta fennáll? Mi változott az életedben?

2019. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szedek még Ripedont több hónapja. Bár tegnap nem vettem be mégse tudtam aludni. Szal a Ripedon biztos nem okoz ilyet mert akkor az elején jelentkezett volna ez a hatás. Csak annyi változott az életemben hogy régebben tudtam aludni de most meg nem. Más nem változott az életemben.
2019. jan. 29. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!