Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hàny nap vagy hét telhet el...

Hàny nap vagy hét telhet el fürdés nélkül anélkül hogy bàrmi bajom lenne?

Figyelt kérdés
Nem igazan szeretek furodni. Nehezen veszem ra magam. Pont egy hete furodtem utoljara. F

2019. febr. 2. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zuhanyzással kiváltható a kádban fürdés, azt meg amúgy is minden nap kell.
2019. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

[link]


A környezetedre legyél tekintettel és ne legyél büdös.

2019. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan a kérdésre válaszolva: hónapok is akár.
2019. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Már most lelki betegséged lehet. Bántás nélkül mondom, hogy fordulj orvoshoz.
2019. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

2-300 éve csak havonta fürödtek az emberek és sokan simán leéltek egy életet fürdés nélkül. Egy idő után beindul az öntisztulás, így a legnagyobb bajod az lesz, hogy rohadt büdös leszel és az emberek nem mennek majd a közeledben.

Csak zárójelben jegyzem meg, hogy az öntisztulás pl a fogakra nem érvényes, így azt változatlanul érdemes naponta mosni.

2019. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igy van nem vagyok szazas ezt en is tudom magamrol, mentalis gondjaim is vannak depresszio is. Regen voltam orvosnal. Szerintem nincs ember aki tud rajtam segiteni. Csak tulelem a napokat es semmi nem erdekel. Es alig varom hogy majd egyszer ne eljek. De attol teszem a dolgom legalabbis ami tolem telik megteszem.
2019. febr. 2. 18:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat fogat azt tobbszor mosok de azt se mindennap. De ha eszembe jut azert mosok.
2019. febr. 2. 18:31
 8/11 anonim ***** válasza:

A 4-es vagyok.

Megértelek.

Mi lenne, ha kipóbálnánk, hogy valami örömet találunk a hétköznapokban? A túlélésen kívül valami kis célt?

2019. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tévhit hogy a mindennapi fürdés egészséges lenne .

Azokat is lemossuk a bőrünkről amelyek a bőr védelmét szolgálják .Nem kell 100 éveket vissza menni ahhoz,amikor kezdtek fűrdőszobákat is kialakitani,a lakás egyik részében .

2019. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De itt nem mindennapi nem fürdésről van szó, hanem egy hétről. És nem azért nem fürdik a kedves Kérdező, mert nem tehetné meg, ahogyan pl. a 90 éves nagymamám nem tehette meg gyerek- vagy fiatalkorában.

Ha valakinek nincs igénye a fürdésre, ha elhanyagolja magát, az lelki probléma IS lehet.

2019. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!