Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A ti fületek is hámlik belül,...

A ti fületek is hámlik belül, gondolom. Hogyan tisztítjátok?

Figyelt kérdés

Mert pálcika, meg tusfürdő nem viszi le.


Körömmel?



2019. febr. 9. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem hámlik, sőt a családból senkinek sem.
2019. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én zuhanyzásnál tusfürdővel meg a kisujjammal mosom, utána fültisztító pálcikával kitörlöm belőle a vizet. Minden nap. Sokan ellenzik, de én nem tudnék már meglenni a pálcika nélkül. Ha minden nap tisztítom a fülem, nem tolok be vele semmilyen fülzsírt, mert annyi nem termelődik egy nap alatt. A pálcika kiszedi a maradék vizet, meg amit nem érek el az ujjammal. Ha kihagyok egy napot, nekem is hámlik. Ezért nem hagyok ki egy napot sem.

Kipróbálhatsz fültisztító sprayt is, én még nem próbáltam, nem kellett.

A kolléganőmnek havonta mossa a fülorvos a fülét, mert folyton bedugul, és nem használ pálcikát, mert nem javasolták neki... Hát, akkor járjon a fülészetre fülmosásra, ha neki az a megoldás!

2019. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babaolaj + pálcika. Nekem a víztől, szappanféleségektől csak rosszabb.
2019. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bőr felülete az egész testünkön folyamatosan újul meg

van ahol ez jobban látszódik is,főleg ha kicsit jobban felázik a hám réteg. Ahol a bőr alatt ,már kialakult az új réteg,onnan vakarás nélkül is lejön .

2019. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!