Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy a szakálla...

Az lehetséges, hogy a szakállam korpásodik?

Figyelt kérdés

Irtó bizarr, de úgy tűnik, mintha korpásodna, hullik belőle enyhén. Mitől lehet ez, és mit tehetek ellene?

Egyébként rendszeresen tisztálkodom: minden nap zuhanyozok, az arcom is szoktam mosni (reggelente is). A hajamon eddig nem nagyon tapasztaltam ilyet, az csak zsírosodni szokott.



2019. febr. 12. 01:05
 1/1 Topor G ***** válasza:

Persze, lehetséges. Az arcbőr és a hajas fejbőr kissé más, de ha zsíros a bőröd, akkor az okozhat ilyet.


(Nekem nagyon száraz bőröm van, de hasonló jelenségek vannak az arcomon és a fejemen is. Néha nem tudom mit csináljak, a borotválkozás irritál, de szakállat a fentiek miatt nem viselhetek.)


Ugyanakkor egy bőrgyógyászt érdemes felkeresned az esetleges komolyabb problémák kizárása végett!

2019. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!