Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy olykor...

Miért lehet az, hogy olykor bemagyarázok, elképzelek olyan dolgokat, hogy tőlem lesz terhes valaki, akár még családtag is, miközben erre semmi ok nincs?

Figyelt kérdés
Mondjuk ebből kifolyólag, ha szeretkezek is egy nővel, akkor mindig ott van bennem a para, hogy mi van, ha gyereke lesz tőlem. Vagy, ha éppen masztizok mosdóban, mivan, ha valaki valami csoda folytán terhes lesz, mert mondjuk felhasználja a spermát, bár ez miatt azért áttörlöm a wc-t többször is, tehát elvileg szinte nulla az esélye. Van bennem valamiért egyfajta ilyen félelem, hogy valaki ilyen módon lesz akár terhes tőlem, vagy figyelmetlen vagyok véletlen és más is az és valami csoda folytán nem tervezett baba lesz.
2019. febr. 12. 10:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, kissé betegesen hangzik, meg nyilván anya, nővér, stb nem fog ilyet tenni, ahhoz már nagyon morbidnak kellene lenni. Mondjuk barátnőmmel már volt, olyan, hogy féltem attól, hogy elalszom és valahogy kielégít tudtom nélkül, hogy terhes legyen, mivel ő szeretne gyereket. Mondjuk arra már csak felkelnék.. Nem tudom mi lehet a félelem oka, mert egyébként meg szeretem a gyerekeket és valahol szeretnék én is. Lehet inkább attól félek, hogy ilyen módon használna ki valaki vagy tenné tönkre az életemet. Elég furcsa ez a szitu és egy ideje olykor előjön.
2019. febr. 12. 11:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Biológiából tanultak felelevenítése nagyon nagy részben eloszlatná félelmeidet...
2019. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na és a gumi csomagolással együtt tűvel átszúrva, erre még nem gondoltál ?
2019. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!