Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen sérülésre kaphatnék...

Milyen sérülésre kaphatnék teljes éves testnevelés felmentést?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy direkt meg akarok sérülni, vagy ilyesmi... Viszont eléggé utálom a tesiórákat, nem azért mert lusta vagyok, inkább mások előtt nagyon nem szeretek tesizni. Azért érdekel ez, mert Enduro mountain bike-ozok és néha szoktam olyanokat esni, hogy utána több hétig szokott valamim fájni, de aztán magától elmúlik. Milyen sérüléssel kaphatnék hosszabb felmentést , ha legközelebb elesek és elmegyek orvoshoz?
2019. febr. 12. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj sérüléseket szerezni! Nagyon rosszul is elsülhet! Ez nem játék!

Soroljam az általad kért sérüléseket?! Koponyatörés, végtagvesztés, bénulás, gerinctörés, kóma...

2019. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy gerintctöréssel már biztos. Hajrá!
2019. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, amit nem kell megműteni. Például valamim meghúzódik, vagy ilyenek. És nem akarok direkt megsérülni, csak tudjam hogy mivel érdemes orvoshoz menni. Persze ha valamim törik akkor alap hogy megyek, de olyan remélem nem lesz.
2019. febr. 12. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most már semmilyenre. Az év több, mint fel már eltelt.
2019. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!