Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohol fogyasztás utáni...

Alkohol fogyasztás utáni éjszakai remegés mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap ittunk egy társasággal (hozzátenném, nem fogyasztok rendszeresen alkoholt) és megittam kb másfél, két pohár vodka narancsot (elég sok vodkával) plusz pár korty pálinkát, de összesen ennyit. Este fele kicsit hányingerem is lett tőle, de nem volt vészes. Éjszaka pedig arra keltem hogy remegek, és nem bírom abbahagyni, hiába váltok pózt. Majd felületem egy 10-15 percre, de aztan elálmosodtam és el tudtam aludni. Azon gondolkodtam hogy vajon ez az alkohol hatása, vagy esetleg a vízhány miatt volt? (Mielőtt bármit is ittam volna,kb 3 oraval bevettem egy nurofent, de nem hiszem hogy ennek barmi koze lehetne hozza)Kérlek segítsetek,hogy legközelebb ne essek bele ebbe a hibába!:) a válaszokat előre is köszönöm!

(16 éves vagyok, kb 173 centi és olyan 55 kg körül. Ivás előtt ettem is.)



2019. febr. 23. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb kevesebbet igyál. Súlyban nem vagy arányban az alkohollal .
2019. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevesebbet igyál. Vagy semmit. Főleg 16 évesen. Mi lesz később :D sztem elektrolit hiány okozta, izotóniás itallal pótolható.
2019. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:) Egyébként tényleg nem gyarkan iszom, talán másfél-két havonta fordul elő egy ilyen este:)
2019. febr. 23. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Okozhatta a dehidratáltság is, vagy enyhe alkoholmérgezés.
2019. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat ittál ezekszerint. Vigyázz magadra nagyon. Piálni amúgysem jó. Én évente egyszer szoktam alkoholt inni. Régen nekem is volt ilyen remegés nem alvás aztán olyan rossz volt hogy skippeltem az ivást. De mindenki tegye amit jónak lát. Mértékkel ritkán nyomasd ha szereted. Ölelés
2019. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!