Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Késik az utalás vagy nem is...

Késik az utalás vagy nem is utaltak?

Figyelt kérdés
Vettek tőlem valamit neten, szombaton utalt az illető. Gondoltam mára (hétfő) annak ide kellett volna érnie, de nem kaptam meg. Képernyőfotót is küldött az utalás befejezéséről, az idő megegyezik, szóval gondolom igazi. Semmiképp sem adom fel míg nem jött meg a pénz, csak érdekelne, hogy másnak is csinált-e ilyet az OTP? Valószínű-e, hogy késik?

#OTP #bank.utalás
2019. febr. 25. 22:58
 1/7 Nosco ***** válasza:
100%

Szerinted meddig tart hamisítani, egy utalási képet?

Ha nem jött meg ma a számládra a pénz akkor kicsi az esélye, hogy megkapd.

Hamisíts egy feladási bizonylatot és várja a küldeményét!

2019. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, össze lehet szerkeszteni simán egy ilyen gépet. Énszerintem is valószínűbb, hogy nem is utaltak. De ha mégis elutalta volna, akkor talán szerintem lehet, hogy őneki kéne megérdeklődnie, de gondolom, nem teszi, mert nincs rá oka; amúgy én nem értek hozzá. De én asszem, hogy tutkó nem küldte el. Hiába mutatott róla egy bizonylatot; össze lehet vagdosni még egy Paint-ben is akár.
2019. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton neten utalni lehet, de csak hétfőn reggel fogja az OTP meg is csinálni a tranzakciót.

Ha holnap sem jön meg a pénz, valami gebasz van az utalással.

2019. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Azért Paint-tel ilyet nem lehet szerkeszteni, deegyébként is minden előre utalásnálszabály, hogy csak akkor ad fel csomagot az eladó, ha beérkezett az utalás!!


Szóval várj, ha pl. szerdáig se jön meg akkor jelezd a vevőnek!

Az OTP amúgy nagyon lassú. Tapasztalat!

2019. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze, addig nem küldök neki semmit, csak nekem is sokszor volt lassú az OTP és nem akarok úgy tűnni mintha gyanúsítgatnám, de meg ma rá kérdezek később akkor:)

2019. febr. 26. 14:09
 6/7 anonim válasza:
100%

Tuti át akar vágni.

IG2-ben mennek a belföldi átutalások pár éve, napon belül teljesülnek.


4. oldal lap alja:

[link]

2019. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen valószínűleg át akart, mert rairtam, azt mondja megnezi mi lehetett a probléma és másfél napja nem írt semmit.

De nem tudom, hogy gondolta. Azt írtam neki azután adom fel a termeket, miután ide ért a pénz. Most attól, hogy küld egy képet nem lesz itt a pénz.. nem értem a logikát 😂 Na nembaj, ez van, előfordul

2019. febr. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!