Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet ez, van okom...

Vajon mi lehet ez, van okom félni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül egy hete felfedeztem a nyakam jobb oldalán, az állkapoccsont alatt egy kisebb duzzanatot. A duzzanatra az enyhe fájdalma hívta fel a figyelmet, majd ez a kellemetlen érzés elmúlt, azonban a csomó megmaradt. Elmentem hát a körzeti orvoshoz megnézetni, Megvizsgálta, és azt mondta, hogy cisztának tűnik. Természetesen kaptam UH beutalót. A csomó nem növekszik, illetve egyáltalán nem vehető észre, csak ha tapintással. Ennek ellenére mégis annyira félek, hogy daganat.


2010. júl. 2. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nyirokcsomó van ott ami volt hogy fájt is és duzzadt volt pedig nem voltam beteg, nemtudom miért tűnt cisztának az orvos szerint, biztos jobban ért hozzá
2010. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyirokcsomó, a daganat meg egyébként is más jellegű. Nem egy tömött, jól elkülönülő csomó.
2010. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!