Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon van okom félni?

Vajon van okom félni?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt volt egy nagyon jó barátom, aki meleg volt. Egy nagy buli után lefeküdtünk egymással, nem tudom miért, de eszembe sem jutott, hogy bármi betegsége lehet. Eltelt 5 év, és csak most kezdtem el azon aggódni, hogy mi van ha...Pár hónapja megkerestem msn-en, és konkrétan rákérdeztem, hogy nem aids-es-e, és hogy elmondaná-e, ha az lenne. Azt mondta nyugodjak meg, nem beteg, és rendszeresen jár orvoshoz ezt ellenőrizni. Eltelt ez az 5 év, én tudom, hogy az aids lappangási ideje több hosszú év/évek, és én az ezalatt az 5 év alatt semmi jelét nem láttam a betegségnek. Egyszer voltam csak megfázva pár éven belül, de nagyon hamar átszaladt rajtam. 2x visszatérő hüvelygombám volt, de abból is kigyógyultam teljesen. Mégis...nem tudom, van-e okom félni.
2009. nov. 24. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bízz benne, ha egyszer azt mondja, hogy nincsen baja. Nem hiszem, hogy rosszat akarna neked. De hogy ne aggódj, menj el a háziorvosodhoz, mondd el neki mitől félsz, és kérj tőle vérvételre beutalót. Hidd el, utána már nem fogsz aggódni:)
2009. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 év után? Eső után köpönyeg. Ha nagy az aggodalmad menj el orvoshoz.
2009. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem bízni abban, hogy nem csapna be.
2009. nov. 24. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Vérvétel !!!!!!! Utána megnyugodhacc.
2009. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom nézi-e még valamelyik válaszadó, ezt a kérdést, de gondoltam megírom :) Tegnap jött meg az eredményem, ami abszolút negatív :)

Szerdán voltam vérvételen, és tegnap meg is volt az eredmény :( Örömömben elmentem utána vért adni :)

Köszi a válaszokat mégegyszer!

2009. dec. 1. 08:52
 6/6 A kérdező kommentje:
A :( jel, az :) akart lenei! :D
2009. dec. 1. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!