Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nyom a mellkasom?

Mitől nyom a mellkasom?

Figyelt kérdés
Nemsokára altatásos fogászatra megyek, labort, se ekg-t nem kértek, csak papírt töltettek ki velem. Igazából soha, semmilyen gondom nem volt. Létezik, hogy idegességtől nyom? Azóta rosszul is alszom, sokszor felébredek félálomba, mintha megállna a szívem, vagy mintha elájulnék. Rettegek, hogy altatás közben meghalok. Tiszta stresszes vagyok. Néztem magán kardiológiát, de az altatás előtt senki nem tud fogadni. Esetleg valami vény nélkül kapható nyugtató, vagy bármi ami segít, hogy ne idegeskedjek? Köszi a válaszokat.
2019. márc. 11. 19:41
 1/7 A kérdező kommentje:
És izomláz szerű fájdalmam is volt a mellemnél, a hátamba meg a bordáimnál. Ez mára elmúlt, de a nyomás nem. Ráadásul úgy dobog sokszor, hogy azt hiszem kiugrik, kiérzem a szívverésem.
2019. márc. 11. 19:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Erősen gyanús, hogy stressz.
2019. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bármi tea, vagy gyógyszer ami segíthet? Eddig sosem fájt abszívem környékén, de mostneg szúr, nyom, totál ki vagyok akadva. Amúgy köszi a választ.
2019. márc. 11. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy a stressztől van. Teákkal ne kínlódj, nem sokat érnek. Írass a háziorvosoddal 0.25-ös frontint, elég neked egy pár szem is. MINDENKÉPPEN mondd el az orvosoknak, mert befolyásolhatja az altatást!
2019. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp mondani fogom. Az a baj, hogy háziorvosom nincs itt pesten, nemsokára költözünk. Ezért gondoltam bármi teára vagy vény nélküli nyugtatóra. De ez az alvás közbeni ájulás érzés, meg a fura fájdalom elég aggasztó. Mindig félálomba, utána már elmúlik, és rendesen tudok aludni, de néha azt hiszem, hogy már fel sem kelek.
2019. márc. 11. 20:49
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt. A háziorvosom csinált EKG-t, tökéletes volt az eredményem, vettek tőlem vért,semmi bajom nem volt, aztán mondta hogy szedjek magnéziumot és bevált.
2019. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, még jó hogy az ekg semmit nem mutat ki, de még ha ultrahangod is lett volna még az se zár ki mindent. szív mri kell minden szív tünetre. a többi semmit nem ér
2021. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!