Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez másnak is ilyen természetes?

Ez másnak is ilyen természetes?

Figyelt kérdés
A belgyógyászaton feküdtem,már első nap úgy éjfél körül meghalt egy öregember két ágyal odébb és kb reggelig ott volt a hullája mint aki alszik hiába tudták hogy halott,olyan hétköznapi volt egy hulla közelében aludni.Aznap este meghalt még egy de az azt az intenzívre tolták előtte.Második nap kómába esett az egyik öreg,aztán rá pár napra meghalt.A mellettem fekvő öreggel sokat beszélgettem ő pedig azt hiszem agyhalott lett vagy meghalt ő is,ki tudja...igazából akkor is az foglalt le hogy nehezen vettem a levegőt.18/f Olyan hétköznapinak tűnik mint egy fürdés.
2019. márc. 16. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Az elhunytat kegyeleti okokból szokták 2 órán át hagyni az ágyon, aztán elszállítják a hullaházba vagy boncolásra.

Jó, hogy így állsz a halálhoz és nem másként. Bravó!

F.

2019. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez irónia volt?
2019. márc. 16. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

A személyzetnek sajnos hétköznapi. És sajnos a megfelelő munkaerő hiánya azzal is jár, hogy nincs, aki cselekedjen, intézkedjen, szállítson és a még élők lelkével foglalkozzon.

(Én vsz sírógörcsöt kapnék ilyen helyzetben, szóval biztosan nem lenne számomra "természetes".)

2019. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a kórházban is előírás,az elhunytat 2 óra elteltével szabad csak elszállítani .
2019. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy nem rázott meg nagyon.

Talán a személyzet nyugodt viselkedése miatt. Ők sajnos már nagyon hozzá vannak szokva...

Még nagyon fiatal vagy. Lehet, hogy később mélyebben érint majd. Ha majd túl leszel néhány dolgon az életben. Esetleg néhány veszteségen.

2019. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

- Doktor úr, felháborító, hogy a szobámban többen is meghaltak a napokban. Miért nem viszik külön szobába a haldoklókat?

- Visszük. Ez az a szoba...

2019. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kórházban kötelező 2 órát az ágyon hagyni a halottat. Viszont utána elszállíthatták volna a hűtőházba!
2019. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3.Miért kéne bárkinek az élők "Lelkével" foglalkozni? Nem az a munkájuk.

7.Gondolom a hozzátartozókat várták,az öregasszony sírt az unoka meg könnyese szemmel bongyor pofával kávézgatott a hulla felett.

2019. márc. 16. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Kedves Kérdező, félreértettél! A BRAVÓ az elismerésem (dicséretem) szava volt, semmi iróniát nem láttam benne. Elnézést, ha kétértelműnek tűnt!

2019. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!