Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha gyakran kell pisilnem és...

Ha gyakran kell pisilnem és sokszor pisilés után is vizelési ingerem van, viszont nem csíp a vizelet mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Van, amikor nem kell gyakran mennem és pisilési ingerem sem marad utána, viszont van amikor még utána is érzem, hogy kéne. Nemrégiben szedtem antibiotikumot mert volt egy húgyúti gyulldást okozó bacim is és még más is, lehet nem hatott az antibiotikum?


A gyakori vizelési inger az utóbbi 1-2 évben alakult ki egyébként csak az elmúlt pár hónapban sokszor vizelés után sem múlik el. Voltam már felfáva és az teljesen más volt, akkor 24 órában pisilnem kellett és nagyon csípett, a mostani helyzetem teljesen eltérő.


Esetleg ha valamikor fel voltam fázva azt még hónapok után is érezhetem?


Előre is köszi a válaszokat! :)



2019. márc. 20. 17:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia, hálás köszönetem!! :) Nagyon aranyos tőled, hogy így próbálsz segíteni, észben fogom tartani ezt az opciót is.

Viszont én azt vettem észre, hogy akkor rossz, ha keveset iszok (1L-t csak kb) vagy sok alkohol fogyasztok. Én is nagyon sokat stresszelek, viszont azt vettem észre, hogy ha legalább 1,5 L-t megiszok akkor nem vészes. Igaz, hogy még így is elég gyakran járok mosdóba és minden este lefekvés előtt érzek ingert és 5 percig dekkolok a mosdóban, hogy valami sikerüljön, viszont utána elég jó, lehet hogy fejben van csak a probléma. De már ezzel így simán együtt tudok élni, figyelek majd hogy minél többet igyak.

2022. máj. 11. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!