Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a jobb kézfejem,...

Mitől fájhat a jobb kézfejem, amikor nagyon szomorú vagyok? Ismeri valaki az összefüggést?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis ötletetek van rá? Nekem nincs. Azt hiszem, egyszer itt a gyakorin olvastam, h vki másnak is van ilyen, de most erre nem esküdnék meg. Hogy nekem van ilyen "tünetem", az biztos. Nagyon ritkán jelentkezik, tényleg csak ha valami elég nagy lelki fájdalmam van.
2019. márc. 20. 19:36
 1/4 anonim válasza:

Elképzelhető, hogy szorongsz ilyenkor és pl. észre sem veszed és annyiszor szorítod ökölbe a kezedet, hogy megfájdul.

A csaladban van, akinek emiatt fájt az állkapcsa, sokáig rá se jöttek erre.

2019. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az tuti biztos, hogy nem szorítom ökölbe! De köszönöm a választ!:)
2019. márc. 20. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg örömszerzés céljából sokat maszturbálsz.

Bocs, vicc volt.

Szerintem valami speciális idegprobléma állhat a háttérben, nekem néha megfájdul a fejem és ilyenkor zsibbad a bal kisujjam, nem vicc, magam is furcsállottam, de egyre erősödik.

Lehet érelmeszesedés, valahogy kombinálva érzékenyebb idegnyúlvánnyal, a depresszió nem tudom jár e ilyesmivel, de az ilyen idegi, lelki anomáliák összefügghetnek.

2019. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs eltörve, maszírozd meg, hátha segít a vérkeringésben.

Nálam is van hasonló: ha fáj valamim, akkor szomorú vagyok. :C

2019. márc. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!