Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fokhagyma hatásos férgek ellen?

Timido kérdése:

Fokhagyma hatásos férgek ellen?

Figyelt kérdés
Nem sok a valószínűsége hogy az vagyok, de nagyon megijedtem, amikor a kutyám ürülékében találtam egyet ( azóta nem láttam, csak akkor és egyet ) van itthon egy kevés fokhagyma. Ha megeszem, akkor hatásos? vagy milyen mennyiségben kell enni? ha kell, elmegyek holnap venni egy vagonnal és megeszem
2010. júl. 3. 23:01
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a fokhagyma és a vöröshagyma is hatásos lehet, általában az élősködők nem szeretik ezeket.
2010. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy jó a férgek ellen. Egyszer a macskámban találtam férget, és bepánikoltam, hogy mi van ha elkaptam, és megettem kb. 10 gerezd fokhagymát, ami hááát nem egy kellemes ízélmény....valamit mindenképpen kell enned mellé, mert csak úgy magába kicsípi a szádat.jah és a kutyádat pedig semmiképp se próbáld fokhagymával féregteleníteni, csakis állatorvosi/patikai készítménnyel....habár sztem a kutya úgy sem enné meg a fokhagymát :)
2010. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! akkor holnap reggel megreggelizem egy kis kiflivel :) szerencsére van 8 gerezd fokhagymám! Kutyának meg majd veszek valamit a patikában.:)
2010. júl. 3. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A fokhagyma nem hatásos a férgek ellen.

Viszont általában véve egészséges, tehát egyed bátran.

2010. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!