Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hasam. Szerintete...

Nagyon fáj a hasam. Szerintetek mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
Sosem voltam hasfájós. Ritka volt az ha fájt a hasam. Mensikor görcsöltem mindig, de az nem fájdalom volt hanem görcs. 1 hete edzettem hasra, éreztem, hogy megeröltettem. Utána egy két napig rendesen izomlázam volt. Olyan szerda fele múlt el. Szombaton mikor lefeküdte este és nyújtózkodtam elkezdett nagyon fájni. Fájdalom jellege olyan volt mintha az alhasam belsejébe lenne egy kötél ami megrándult volna. (Bocsánat, de nem tudom mással jellemezni). Állva nem fáj, csak fekve. Tegnap is ez volt,illetve reggel is. Napözben semmi baja. Most feküdtem le, örültem is, hogy na talán elmúlt a fájdalom. Aztán tüsszentettem egyet és az egész úgy benyílalt :/ Épp meg is van, de szerintem ez nem számít, mert ennek köze nincs a mensihez. Huzódik a hasam alja és fáj.
2019. márc. 25. 21:27
 1/1 anonim válasza:

A hasedzéstől izomlázad lett és nem állt még helyre. A hirtelen mozdulattól újra elszakadtak az izomrostok, amik már kezdtek összefonódni.


Vagy csak kakálnod kell. Am kijaz a menszi?

2019. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!