Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napallergiára van valamj...

Napallergiára van valamj gyógymód?

Figyelt kérdés
Általában a nyaralás nálunk Görögországot jelenti, hosszú évek óta, de 2. nap körül piros pöttyök, dudorok jönnek ki rám és ahogy telik az idő, egyre csúnyább és több, már már összefüggő piros hólyagok, sebek keletkeznek a kezemen, dekoltázsomon. Más országban (pl. Spanyol) ezt nem tapasztaltam. Idén úgy alakult, hogy kaptam egy lehetőséget és kinn dolgoznék nyáron 2 és fél hónapot, de nagyon tartok ettől, hogy hogy fogja a bőröm bírni a napot. Meglehet ezt előzni valahogy vajon? Szedtem előre tavaly Cetirizint és karotin tablettát is, de mint halottnak a csók. :(
2019. márc. 25. 22:25
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Naptejet használtál?
2019. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, anélkül ki sem mennék a napra, pláne tengernél és így...😔 Itthon sosem égtem még le, meg ilyen probléma sem jelentkezett még.
2019. márc. 26. 07:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám, és csak külföldön jelentkezett mindig. A baj, hogy rettenetesen viszket. Megelőzni szerintem nem igazán lehet semmivel, én mindent kipróbáltam. Csak a tüneteket tudtam csillapítani egy - még itthon - gyógyszertárban kikevert kenőccsel. Sajnos nem emlékszem már az összes, de ha megerdeklődöd patikában, biztos tudnak segíteni.
2019. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
összes= összetevő, bocsánat
2019. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.🙂
2019. ápr. 13. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!