Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy minden...

Észrevettétek, hogy minden apróságra rákeresve az interneten folyton valamilyen súlyos/halálos betegséget írnak?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban nagyon száraz volt a levegő a szobában, hajnalban megébredtem, hogy igyak 1 korty vizet, és egy hatalmas ásítás közepedte az ajkam alatti rész kissé felrepedt, megfájdult. Ritkán fordul elő, de most keveset is ittam, befűtöttem, pedig 20 fok volt napközben, ez van.

Gondoltam kulcsszavakkal rákeresek, milyen krémet ajánlanak ilyenkor, erre az első cikkek rögtön azt írják, hogy ez súlyos, halálos betegség, szájrák, stb..

Miért kell így beijeszteni az embereket? Miért kell már egy fejfájásra is rögtön agytumort írni?


2019. márc. 26. 11:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!