Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
hiromi09 nevű felhasználó kérdése:

Tegnap kijott a szam felsoreszen egy nagyon csúnya herpesz (hetfon) elkezdtem kezelni viszont csak rosszabb lett masnapra es penteke jon baratom. Mit tegyek hogy addigra biztosan elmuljon?

márc. 26. 12:42  Privát üzenet  

A válaszok
Ecetes vattával szoktam bedörzsölni még ki nem lyukad. Csak vigyázni kell mert a szádat kiszáritja

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 26. 12:44 Privát üzenet
Doki?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 26. 12:51 Privát üzenet
Zovirax. A legjobb szájherpeszre.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 26. 12:54 Privát üzenet
Az az igazság, hogy ha már kijött a herpesz, felesleges Zovirax-szal kenni, mert az is ugyanúgy leszárításra jó, mint egy sima Neogranormon kenőcs. Csak a gyógyszerészek így akarnak többet lenyúzni rólunk. Kérdező, szerintem kend be sima mezei Neogranormonnal, nekem két nap alatt elmúlik :) De ha mégsem, szerintem a barátod nem fogja undinak gondolni, ha igazán kellesz neki, máskor is meg tud csókolni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 26. 13:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
FONTOS! Mit tudok tenni herpesz ellen?
Mytralis prolapszus okozhat gyengébb fizikai erőnlétet és rosszabb stressztűrést? Illtve fizikai és lelki stressz fokozhatja a tüneteit?
Mi lehet ez es mitol alakul ki? Afta/herpesz/valami meg rosszabb?
A kérdésem hogy, herpesz volt az orrom alatt és már elmult de még mindig sebes és nem akarok olyan krémet használni ami hámosítja mert csak annál rosszabb egy házipraktikát szeretnék ha van ---?
Az intim herpesz tényleg ennyire rosszabb mint ami a szájkörnyéken alakul ki? Bővebben lent.
Vasárnap óta duzzad a szám és körülötte azt hittem herpesz, próbáltam ecettel borogatni de csak rosszabb lett és szerintem nem is herpesz. Mi lehet ez és mit csináljak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!