Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szednem kell tovább vagy már nem?

Szednem kell tovább vagy már nem?

Figyelt kérdés

Hónapokig naponta fájt a fejem elmentem orvoshoz és írt fel gyógyszert azt mondta ha 2 hét múlva a gyógyszer mellett is fog fájni menjek vissza és kapok beutalót az ideggyógyászatra.Nos nem mentem vissza bár a fájdalom nem múlt el csak nem napi szinten hanem 2-3 naponta fáj a fejem.Ha kihagyom a gyógyszert akkor fáj.

4 hét múlva kiutazom egy 3 hetes útra külföldre.Már csak 2 heti gyógyszerem van így vissza kell mennem,hogy szednem kell-e még vagy már abba kell hagynom.

Én tapasztaltam javulást,de nem túl sokat.

Anyukám szerint így hanyagoljam a kiutazást ha még mindig fáj a fejem.

Az orvos el fog küldeni ideggyógyászatra vagy tovább kell szednem a gyógyszert?

Csak mert félek vissza menni emiatt,hogy ki tudja mi bajom lehet.



A gyógyszer neve Concor.


17L


2019. márc. 27. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon stresszes az életed? Én akkor tapasztaltam folyamatos fejfájást, amikor szinte állandóan feszült voltam. Amikor erre rájöttem, megszűnt a kiváltó ok, elmúlt az állandó fejfájás is.

Vizsgáltasd ki magad, nem állapot, hogy folyamatosan gyógyszert szedsz.

2019. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Karácsony előtt kezdődött még,de nem érzem stresszesnek,jó persze mindig van valami ami miatt idegeskedem.Aztán lehet nem tudom bár mostanában nagyon érzékeny a fogam a hidegre lehet előbb megcsináltatom és ha még mindig fáj akkor tuti más a baj.
2019. márc. 27. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Az béta blokkoló gyógyszer azt nem ajánlott csak úgy abbahagyni
2019. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom ha már nem veszem be rosszul vagyok.Ezért is akarok vissza menni,mert azért valamennyire segített.
2019. márc. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!