Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Szedett valaki Aciclovir tartalmú tablettát herpesz fertőzéskor ugy hogy közben szoptatott?

Mar régen vettem volna Aciclovir tartalmú tablettát vagy vennem be a nagy dózisú c vitamint es szednem a lizine-t amit álltalaban szoktam de sajnos most szoptatok. 2 hónapja nem múlik a herpeszem es mar teljesen kivagyok tole. A háziorvosom azt mondja h ne szedjek csak szoptatos vitamint de mar ugy érzem soha nem múlik el!

Keress kérdéseket hasonló témákban: herpesz, szoptatás

márc. 30. 19:39  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valami házi praktikát tudtok szájherpeszre!?
FONTOS! Mit tudok tenni herpesz ellen?
Tegnap kijott a szam felsoreszen egy nagyon csúnya herpesz (hetfon) elkezdtem kezelni viszont csak rosszabb lett masnapra es penteke jon baratom. Mit tegyek hogy addigra biztosan elmuljon?
Eloszor herpesznek hittem, de ketlem, hogy az. Otletek?
A herpesz (szájon) átadható úgy is, hogy ha már elmúlt és csak egy mákszem méretű seb maradt belőle?
A Lizin-c vénynélküli gyógyszer?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!