Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Forever aloe natur min. Ez a...

Forever aloe natur min. Ez a mellékhatás?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni ezt a vitamint, csak úgy, általánosan, meg ezt ajánlotta a tanácsadó. A tabletta szedésekor az alábbi tüneteket produkáltam: naponta többszöri nagy wc-zés, nyálkás, zöld színű, hígabb. De ez két három napon keresztül. Biztosan a natur min, mert mást nem szedek, és próbáltam úgy, hogy egy hétig abbahagytam, majd újra. Szóval kitapasztaltam. Ötlete lenne valakinek miért van ez? Nem merem szedni, hátha kiszáradok, meg kihajt belőlem minden tápanyagot. Köszönöm.
2019. ápr. 4. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mire ajánlották a Forever Nature-Mint?Ez nem vitaminokat, hanem ásványi anyagokat tartalmaz.Inkább székrekedést szokott okozni nagyobb mennyiségben.Egyébként is sok vizet, naponta 2-2,5 litert kell legalább fogyasztani.

2019. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy írtál!

Sokszor vagyok fáradt, pedig sokat alszom, ingerült vagyok, más gondom úgy nincs. Ezekre ajánlották.

2019. ápr. 7. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívesen.Valóban az ásványianyag hiány is okozhat fáradtságot.Ingerültségre azért más lenne jó.

Tapasztaltál valami változást, mióta fogyasztod?

Lehet még vitaminhiányod is.Ha jól fel szeretné valaki tölteni a szervezetét, akkor én mindig a vital5 csomagot ajánlom. Abban minden szükséges megtalálható.

Az ingerültségre is lehet pár jó terméket találni a forevernél.A kártyát is ajánlották, hogy arra vásárolj, amivel akár kedvezményeket is elérhetsz?

2019. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!