Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova menjek tesi felmentésért?

Hova menjek tesi felmentésért?

Figyelt kérdés

A lúdtalpam miatt tesi órákon nagyon gyorsan elfáradok, így mindig kérnem kell egy kis időt vagy könnyebb feladatokat, mert befulladok vagy elkezd iszonyatosan fájni a lábam.


Már elmentem a házi orvoshoz felmentésért egy teljes évre előző félévben, mivel futáskor felmegy nagyon a vérnyomásom és a pulzusom, de amikor iskolába vittem azt mondták, hogy csak szakorvosi véleményt lehet vinni, így az a felmentésem 1 hónapig tartott.


Azt mondta a tesi tanárom, hogyha nem megyek el valami orvoshoz, akkor kénytelen úgy osztályozni engem mint a többieket és én úgy megbuknék(ezt konkrétan kijelentette).

Pont tesiből nem szeretnék megbukni .-.


Esetleg valami tipp/ötlet?



2019. ápr. 7. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hàzi orvostol kérj beutalot ortopédiàra, és a vérnyomàsod pulzusod is vizsgàltasd ki vele.
2019. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ortopédiai szakrendelés. Ahol megállapították a ludtalpat
2019. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek mondták, ortopédia. De lúdtalp miatt nem fognak felmenteni, max.gyógytesire utalnak. A tesitanárodról megvan a véleményem!
2019. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen be gyöppösödött tesi tanárok.

Azért vannak a fogadó órák,szülői értekezletek,hogy ott a szülő ott legyen,és jelezze a problémát .

A szülő nem tanulója a tanárnak,hanem a partnere .

A tanuló nem szólhat vissza ,de a szülő igen .

Egyébként sem egyforma test alkatúak a tanulók.

60-70 kg tanulótól ne várjuk el,magas ugrásnál röpködjön a léc felett,vagy pillanatok alatt húzza fel magát a kötélre .

DE feltettem a kérdést,tanár úr milyen sport ágban indult egy világ versenyen,mert még nem találkoztam a nevével .Máris megváltozott az osztályzás .

Nem régiben az unokám szülőiére mentem .Hasonló probléma miatt. Ne hogy már a kib...ott tesi miatt ne vegyék fel máshova tovább tanulni . A szülők is csak a folyosón tudnak háborogni . Elmondtam a problémámat az oszt.főnöknek . Tessék velem jönni az igazgatóhoz.

Teljesen igazam van,mondta az igazgató,és lépni is fogok ez ügyben. Igy is lett,jöttek a jó torna jegyek is.

Amelyik szülő nem áll ki a gyerekért,annak annyi.

2019. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!