Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ma voltam magán bőrgyógyásznál anyajegyet ellenőrizni, azt mondta, mindegyik egyértelműen rendben van. Elegendő, ha legközelebb jövőre megyek, vagy még menjek idén?

márc. 19. 19:13  Privát üzenet  

A válaszok
Ő mit mondott? Őt kérdezd, ha nem kérdezted még meg.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 19. 19:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ő azt mondta, jövőre menjek, de itt gyakorikérdéseken olvasni olyat, hogy valakinek azt mondták, minden rendben van, aztán 3 hónap múlva elrákosodott az anyajegy és meghalt. 😕

# 2/4Időpont márc. 19. 19:31 Privát üzenet
Jaj, ne már! Inkább mennél minden héten, nehogy baj legyen? Hát milyen élet lenne az?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 19. 19:43 Privát üzenet
Ha nem látsz magadon gyanús anyajegyet, elég évente. Ha esetleg egész nyáron a napon akarod pirítani magad, érdemes elmenni ősszel is.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 19. 22:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vérplazma adás, első orvosi vizsgálatot követően egyből adhatok is plazmát ha mindent rendben találnak?
A vérképem teljesen rendben van, mitől vagyok folyton álmos mégis? 21n
Novemberben volt egy agyrázkódásom volt mri vizsgálatom mindent rendben találtak. De van meg nekem egy ilyen általános tompaság azóta. Front érzékeny lettem meg ritkább esetekben...
Körmök egészsége rendben van így?
Bőrgyógyásznál jártam. A többi lent. Helyesen járt el?
Voltam bőrgyógyásznál, melanoma ellenörzésen mindent rendben találtak, folyamatosan jönnek ki rajtam apróbb anyajegyek 1-2mm-ek? Mik ezek miért jönnek ki a karomon a testemen,...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!