Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Reumával van esély a teljes életre?

17 éves vagyok, nem rég diagnosztizálták nálam a rheumatoid arthritist. Még nem annyira rossz, elmegyek suliba, dolgozni, bár sokszor igazán fájdalmas. Félek, hogy mi lesz 20-30 év múlva. Nem szeretnék egész életemben szenvedni, 40 évesen toloszékben ülni. Hogy fogok gyereket nevelni, dolgozni? Úgy érzem mindenről le kell mondjak. És tudom magamról hogy nincs bennem annyi erő hogy kibírjam a folyamatos fájdalmat.

Ti hogyan tudtok megbírkózni ezzel a betegséggel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: reuma, reumatoid arthritis

ápr. 16. 10:13  Privát üzenet  

A válasz
Nem lesz könnyű. de szinten tartható és teljes életet tudsz majd élni.Ne aggódj és felejtsd el a tolószéket! A mozgás legyen mindenképpen az életed része. Sajnálom, hogy ilyen fiatalon rád talált.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont tegnapelőtt 07:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Műkörmösnél rettentő nagy esély van elkapni a HIV vírust, nemde?
Kémia órán bele szagoltam a toluol (metilbenzin) és az aceton-ba, és a jelzése alapján ami a dobozán van, rákkeltő lehet. Szerintetek ha beleszagoltam, van esély, hogy ilyesmi bajom lesz?
Ha különbözö gyógyszereket veszek be akkor van esély hogy meghalok?
6 órám van kijózanodni, mert reggel edzés. Szero tetek menni fog? Kb 1 üveg bort ittam meg meg 4 feles wiskeyt kb a többire nem emlékszem van rá esély szerintetek?
Így mennyire van esély "pharmatex-babára"?
A barátom elment bennem 6 órára rá bevettem egy esemény utáni tablettát. Mennyi esély van a terhességre? (peteérésem nem volt ekkor)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!