Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Már lassan...

Miért van ez? Már lassan hetek óta fáj a hasam, folyamatosan úgy érzem, hogy éhes vagyok, és muszáj vagyok elmenni nagy wc-re, még ha nem is.

Figyelt kérdés
Lehet, kicsit hülyén hangzik, de ez van. Már nemtudom mit kezdjek magammal, ez sokkal rosszabb, ha elmegyek valahova, egyszerűen kibírhatatlanul olyan érzésem van, mintha elkéne mennem wc-re. A pánik rohamhoz tudnám hasonlítani amikor hasigörcseid lesznek egy interview előtt, pl. Viszonylag átlagosan táplálkozok. Kórházban azt mondták, hogy nagy a gáztermelésem. Mit lenne érdemes tennem?

#probléma #görcs #éhségérzet #szarhatnékomvanbszki
2019. ápr. 17. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz elballagni?
2019. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam régebben mindig mást mondtak. Általában pánikrohamnak tituálták be, de mint mondtam kórházban is voltam, ott túlzott gáztermelést mondtak, de azon kívül semmi érdemlegeset, hogy mivel lehetne megoldani az adott problémámat.
2019. ápr. 17. 12:46
 3/4 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz ezt nem szabad hanyagolni énis ebben voltam 4 hónap után derült ki hogy mi a bajom.
2019. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és mi volt?
2019. máj. 8. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!