Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, ha mindig éhes...

Az normális, ha mindig éhes vagyok és folyamatosan eszek? Egyszerűen nem tudok leszokni róla. Sportolok is, de szerintem már kezdek elhízni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy mit eszel amikor éhes vagy. Egy embernek, hogy kiegyensúlyozottak legyenek a napjai, az élete napi 5x érdemes étkeznie.

Ha rád tör az éhség, 2 főétkezés között akkor egyél inkább valami gyümölcsöt, friss zöldséget (répa, uborka, alma, banán, narancs, stb).


Ne fogyassz péksüteményeket (se édeset, se sósat), a lisztet is hanyagold. A folyadék inkább víz- ásványvíz legyen.

Egyél inkább halat, csirkemellet, párolt zöldségekkel, rizzsel, esetleg édesburgonyával.

2017. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2017. ápr. 2. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is ehes, hanem szomjas vagy. Ha radtör az ehseg ,igyal meg 3 dl vizet.
2017. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia nekem is van-volt ez a problèmám.

Lehet bár nem tudom hogy elfoglalt vagy-e de nekem ha unatkozok akkor szoktam èhes lenni...

2017. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!