Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Három napja folyamatosan...

Három napja folyamatosan eszem. Miért lehet ez? Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy-két hétben kicsit egyoldalúan étkeztem (sok volt a hús; zöldség, gyümölcs nagyon kevés, szinte semmi). Kb. három napja folyamatosan eszem. 154cm/55kg, 24 éves nő vagyok. Mitől lehet? Folyamatosan éhes vagyok. Mit lehetne tenni ellene?

2014. júl. 1. 16:22
 1/2 Sowilo ***** válasza:

Amennyiben húst, zöldséget, gyümölcsöt eszel, nincs semmi probléma, ezek egészséges kaják, nehéz belőlük túl sokat enni.


Hidd el, el fog múlni magától. Egyél nyugodtan, pár nap múlva úgy fogsz felkelni, hogy egyáltalán nincs étvágyad. Aztán szépen ez is normalizálódik.


Nálam legalábbis ez volt régebben.

2014. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sowilo ***** válasza:
Még valami: ameddig sokat eszel, sokat is igyál, 4+ liter víz naponta. A megnövekedett fehérjebevitellel másképp nagyon küszködni fog a veséd.
2014. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!