Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudnék tovább aludni?

Sziasztok!

Vagy egy hónapja figyeltem meg, hogy nem tudok 6:30-nál tovább aludni. Ilyenkor szoktam felkelni iskolaidőben, és egyszerűen ébresztő nélkül is felkelek már, akkor is , ha hétvége van és aludhatnék tovább. Fáradt vagyok, de mégsem tudok visszaaludni. Sötét van és csend a szobában, nem tudom, mi okozhatja. 7-8 órákat alszom, de a testemnek kellene vagy 9, úgy érzem, a 7-8-cal nem vagyok elég kipihent.

Vannak esetleg trükkjeitek?

18/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: alvás, felkelés

ápr. 18. 08:16  Privát üzenet  

A válasz
Igyál meg este lefekvés előtt egy citromfű teát. Én majdnem minden.este azt iszom, egyrészt tök finom, másrészt segíti a nyugodt alvást. Ha felkelsz, simán aludj vissza. Ha nem megy, akkor pedig a szervezeted szerint pont eleget alszol.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 18. 08:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Abból gondolom, hogy nem alszom eleget, hogy ha korán kelek, fáj a fejem és bódultnak, tompának érzem magam.

# 2/2Időpont ápr. 18. 08:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudok tovább aludni?
Miert kelek fel hetvegen is mar 7kor? Miert nem tudok tovabb aludni?
Este mindegy mikor fekszem le mindenkeppen felkelek 5 maximum 6orakkor. Semmi miatt nemvagyok stresszes de elegem lett szeretnek tovabb aludni picivel h ne legyek hajnalok...
Mitől ébredek fel két óránként, miért nem tudok tovább egyfolytában aludni?
Mit csináljak, hogy tovább tudjak aludni?
Van egy (kis) problémám: nem tudok sokáig aludni. Van tipped hoygan tudnék tovább aludni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!