Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy laza, lötyögős kocogásra...

Egy laza, lötyögős kocogásra már elmehetek?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hete gyógyultam ki mononukleózisból, 1 hónapja lettem beteg, kórházban is voltam mert vénásan adták az antibiotikumot (egy hétig mandulagyulladással kezeltek), megnagyobbodott a lépem, túlműködött a májam. Igazából egy hónapig fel vagyok mentve tesin de már nagyon mozgáhiányom van. Egy kis futás mehet már?

2019. ápr. 19. 11:31
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Szerintem ne erőltesd meg magad. Inkább csak sétálj vagy tényleg nagyon nagyon könnyedén kocogj, és amint úgy érzed, hogy fáj az oldalad vagy légszomjad van, szédülsz azonnal hagyd abba. És jó lenne, ha valaki elkísérne.

Nekem is volt mononukleózisom, már nem emlékszem mennyi ideig voltam tesiből felmentett, de az biztos hogy fél évvel a betegségem után is csak könnyítetten tesiztem. Nekem is főleg a lépem nagyobbodott meg, de olyan szinten, hogy fájt az oldalam ha futottam, sőt eleinte még egy nagyobb nevetéstől is. Inkább legyél óvatosabb, mint hogy valami nagyobb baj legyen.

2019. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!