Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokak számára miért világvége,...

Sokak számára miért világvége, ha gyógyszert kell szedniük?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert így van.
2019. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem azért, mert minden gyógyszernek van mellékhatása még ha nem is érezzük. A rendszeres használata miatt a szervezet megszokja, már nem hat, vagy függő lesz. Én ritkán szedek gyógyszert, tényleg csak akkor ha már nagyon kínlódom.

Nyilván ha az életem múlik rajta akkor elfogadom, de ha nem muszáj, nem erőltetem.

Pl: fejfájásnál inkább lefekszem aludni vagy vizet iszom, és már segít. De asztmás rohamnál kénytelen vagyok a ventolint használni.

2019. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az már annak a jele hogy nem vagyok egészséges, valami nagy baj van ami azelőtt nem volt.. És ez ijesztő.
2019. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert minden gyógyszer életidegen vegyi anyag,méreg. Semmi keresnivalója a szervezetemben.

Sok gyógyszertől volt már bajom. Ha nem muszáj,nem szedem. De ha muszáj,akkor is félve..

2019. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!