Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Amikor az orvos azt mondja, hogy evés után vegyük be a gyógyszert, mennyi időnek kell eltelnie az étkezés után?

Egy dovicin nevű antibiotikumot szedek chlamydia-ra.

Én 5-10 perce étkezés után vettem be eddig.




  ápr. 3. 19:31  Privát üzenet  

A válaszok
Közvetlenül evés után is lehet, nem kell vàrni. A lényeg annyi, hogy ne üres gyomorra vedd be, mert nem tesz jót, ha úgy kezd el oldódni. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 3. 19:43 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Az teljesen jó. Nem számít, hány perc telik el, a lényeg, hogy nem éhgyomorra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 3. 19:44 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Az 5-10 percnek nincs jelentősége .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 3. 19:45 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
5,5 perc az ideális.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 3. 19:50 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Aki böjtöl, az rácseszett.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 3. 20:14 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :D

Akkor ha lenyeltem az utolsó falatot inditom az stoppert és 5,5 percnél veszem b.



# 6/6Időpont ápr. 3. 20:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Hiánybetegség? Egyoldalú etkezés következménye ORVOSILAG mi lehet?
Miért nyelek állandóan félre? Illetve miért érzem miden étkezésnél azt, mintha megfulladnék?
Miért érzem úgy hogy az ételeknek szivacs íze van?
A mozgásszegény életmód, az állandó ülés és a rendszertelen alvás miatt összemehet az ember gerince?
Mitől történhet ilyen mértékű fogyás? Szükséges orvoshoz elmennem?
Antibiotikumtól hánytam, azt mondta az orvos, hogy folytassam a szedését, kiadós étkezés után kell bevenni. De nekem nincs étvágyam, s félek a következő hányástól is. Mit kéne csinálni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!