Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért lehet ez? Kezdek félni! 17/L

Mért lehet ez? Kezdek félni! 17/L

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete mindig viszketek intim helyen. És többször csípi wc-zés közbe a vizelet. Kicsit olyan, mintha ki lenne száradva, vagy nem tudom. Most is például le van borotválva, és olyan, mintha valami szúrná, mintha nem lenne leborotválva. És kicsit érzékeny is, mikor mosom, vagy véletlen oda érek. Mi lehet ez?? Gomba? Fertőzés? Ki van száradva?? vagy mi csoda?
2010. júl. 5. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

menj el orvoshoz!



ja és terhes vagy! =D

2010. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem hüvely gomba. de ezt csak egy orvos tudja meg mondani. menj el nődokihoz az a tuti. am élsz már nemi életet?? mert ha igen lehet hogy a párodnak se ártana egy vizsgálat. mert esetleg nekem elmullik, neki attól még lehet, mert elkaphatta tőled, utána meg vissza fertőz. mindenképp orvos
2010. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Csak nekem még viszketett is.

Én nem élek nemi életet.

Mondjuk magától enyhült.

Szerintem próbáld meg a Canestent.

2010. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jaja...a Canesten nekem is helyrehozta 3-4 nap alatt :D
2010. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha élsz nemi életet, vagy csináltad nemrég gumival, előtte pedig nem, akkor attól is lehet. (2 éve szenvedek "hüvelygombával", még az orvosom is azt mondta, hogy az, csak mostanában esett le, hogy csak akkor jönnek elő a tünetek, mikor gumit használunk... ha nem, akkor semmi bajom... allergiás vagyok a gumira.:D) Persze, ha tényleg így van, akkor van kenőcs, vagy gyógyszer, a pasik szeretik kihasználni az ilyen helyzetet, és kihagyni ezzel az ürüggyel a védekezést.:D
2013. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!