Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasam, mellkasom eléggé...

Hasam, mellkasom eléggé szőrös. Surubb, hosszú szálak, viszont puha. Ha azzal a krémmel tabolitom el, az jó megoldás? Amúgy olyan max fél évente csinálnám. Eddig nagx néha hajvágó géppel levagtam.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítő krémek körülbelül annyi ideig hatnak mint egy borotválás. Csinálhatod szerintem azzal is csak csinálj előtte allergiás tesztet hogy csak egy kicsi területre viszel fel először (várni kell a megadott időt majd a kis műanyag pálcával lehúzni úgymond a szőrt) és vársz egy fél-1 napot hogy nem irritálja-e a bőröd. Illetve mellkörnyéken is óvatosan vele. :)
2019. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én borotválom, szerintem sokkal egyszerűbb mint krémmel és a hatás ugyanaz
2019. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért kérdeztem parázok hogy a nyírástól oké hogy ritkán lenne de eldurvulna tőle es meg csinxabb lenne amikor visszanő majd😅
2019. ápr. 27. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha te igazi férfi vagy,akkor ezzel nem foglalkozol .

A férfiasság egyik jellege a testen való szőrzet.

Ezt nem kell szégyellni,sokan azt szégyenlik ,hogy csupaszok .

2019. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Változnak az idők, ha figyeled a strandokon,elég sok férfi szőrtelenít és már nem is csak a fiatalok.Szóval nem a szőrtől lesz valaki férfias.
2019. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából én is így vagyok vele,hogy ferfiasabb vagyok így,hisz amúgy is mindjárt húsz vagyok.Engem aztán nem izgat.Csak másoknak mindig olyan szembetűnő,csajoknak is,és lényeg hogy nem annyira megszokott nekik.Persze ez sem izgat,de ha csak ennyibe kerül,hogy ne kelljen feszt elmagyaraznom hogy ez ferfiassag kérlek szépen :D akkor miért ne?ugy vagyok vele.
2019. ápr. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!