Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális dolog ha egy...

Az normális dolog ha egy ember elájul, és álmodik közben?

Figyelt kérdés
Ez velem történt meg.Vér vételen voltam ahol egyszerre több embertől vettek vért,nagyon meleg nyár volt,és minden ablak csukva.Ahogy elkezdték venni a vért már el is dobtam magam.És azt álmodtam,hogy lent vagyok a kórház előtt állok az út közepén mellettem nagyon gyorsan mennek az autók,az emberek,nagy a zsinat.Aztán éreztem hogy pofozgatnak,de nem tudtam kinyitni a szemem,pedig akartam.Nem tudtam ''visszajönni''.Azt mondták aránylag sokáig voltam ájult.Ezt azóta sem értem.Nem hittem,hogy ájult ember is álmodhat.
2010. júl. 5. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Velem is történt ilyen.Én meg az utcán ájultam el.Azt álmodtam, hogy az ágyamban fekszek és még gondolkoztam, hogy felkeljek-e, mert elég fáradt vagyok.Hála úgy döntöttem igen.Akkor láttam, hogy emberek vesznek körül, pofozgatnak.
2010. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon furcsa.Kíváncsi lennék rá ez mitől van...
2010. júl. 5. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az agy vérellátásával kapcsolatos. Kevesebb vért kap az agy, de az álomért felelős funkciók még működnek. Mindenesetre érdekes.
2010. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam, sőt, az összesnél álmondtam valamit.

Az egyiknél azt álmodtam, hogy alábamnál fogva húznak, én meg nevetek ( később elmondták, hogy tényleg mosolyogtam).

Vérvétel után én is elájultam, akkor meg azt álmodtam, hogy az univerzumban "keringek", és ahogy egyre nagyobbak lettek a bolygók, arra gondoltam, hogy tuti elájultam, fel kéne ébredni :D

Aztán volt olyan is, hogy arról álmondtam, hogy nem igazán kéne elájulni, mert feldöntöm az állványt ( de már régen lent feküdtem)

És még sorolhatnám...

REngeteg ilyen esetem volt, de igazán érdekesek, a miértjére én is kíváncsi lennék.

2010. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!