Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reflux Laparoszkopos (TIF:tran...

Reflux Laparoszkopos (TIF:transoral incisionless fundoplication) műtét ára magankorhazban?

Figyelt kérdés
Reflux,TIF,transoral incisionless fundoplication,Műtét,magánkórház

#műtét #reflux #.tif #magánkórház #transoral incisionless fundoplication
2019. ápr. 30. 02:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

A kérdésedre (sajnos) nem tudok válaszolni, viszont több ismerősöm is szenvedett refluxtól. Volt olyan is, aki már műtéten is gondolkozott, viszont (már úgyis mindegy alapon) megpróbáltak alternatív gyógymódokat és bevált nekik. Azt tudnám neked javasolni, hogy olvass utána, keress más megoldásokat is. Keress olyan embereket, akik már rendbe jöttek. Egy próbát megér szerintem.

2019. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, az a baj, hogy minden hozza nem erto beleokoskodik..

A refluxnak tobb szakasza van..

Van az amikor egyszeruen tulosok gyomorsavad van.. kicsit kiaramlika gyomorbol.. stb

van a masik verzio amikor a gyomorszaj zaro izma nem zar tobbe, ezert a savminden esetben kiaramlik es szanaszet marja a nyelocsoved. aztan barett szindromad lesz.. stb

azt apukam semmi massal nem gyogvyitod csak mutettel..

2019. máj. 1. 01:51
 3/3 anonim ***** válasza:

és van egy olyan olyan szakasza is, amikor túl gyenge a gyomorsav, nem tudja "megemészteni" az ételt és inkább feljön a tetejére, ami irritálja a nyelőcsövet. Ilyenkor a savlekötők inkább ártalmasak.


Simán beismerem, hogy nem értek hozzá, hiszen nem ez a szakterületem. Én csak elmondtam azokat a dolgokat, amiket láttam. Ha te már minden más alternatívát megvizsgáltál és egyik sem vált be, akkor bocs, hogy beleszóltam.

Sok sikert a műtéthez.

2019. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!