Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam hozzá a lábam...

Hogy szoktassam hozzá a lábam a járáshoz? Mit csináljak, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Pár napig nagyon fájt a lábam, mert volt rajta egy óriási vízhólyag, amit ügyesen kivágtam... Szóval menni se tudtam kb 4 napig. Mindig csak a külső vagy a belső szélén jártam a talpamnak. Mostmár rá tudok állni, de néha belenyilall a fájdalom a talpamba, meg néha begörcsöl.
2010. júl. 6. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak úgy, hogy jársz nem törődve a fájdalommal.

Nekem a csuklóm fáj nagyon, mert elestem, és nem túl jól érkeztem, mégis kellett mosogatnom, krumplit pucolnom. Szinte ordítani tudtam volna, de az első pár perc után bejáródik.

Elkezdeni rossz lesz, és sajnos minden egyes felállásnál végig kellesz szenvedned egy pár napig:(

2010. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fájdalmat már megszoktam... De az, hogy begörcsöl nagyon rossz :S
2010. júl. 6. 12:17
 3/3 anonim válasza:
Járkálj a házadban úgy hogyha elesel vagy valami akkor megtudj valamibe kapaszkodni! Csináld ezt minden nap minnél több ideig! 3-4 nap múlva már rendesen tudsz majd járni!
2010. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!