Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kamasz/kamaszodó társaim!...

Kamasz/kamaszodó társaim! Nektek nem fáj/fájt valamitek (hát, láb, stb. ) mikor nőttetek? Esetleg ha hirtelen nőttetek? Sportoltatok mellette valamit vagy csak egyszerűen pihentetek és elmúlt?

Figyelt kérdés

Ha fáj(t) valamid akkor írj légyszíves, és azt is, hogy kb. mennyi idő volt míg nem fájt, mit csináltál vele, sportoltál e előtte és most sportolsz e (és ha igen, mit?).

Köszönöm a válaszaitokat.


2010. júl. 6. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen nőttem: láb, derék, hát !


Nem végeztem/végzek nehéz sportot!

2010. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én küzdősportoltam kamaszkoromban, a térdem iszonyatosan fájt 2-3 évig.

Az egyik osztálytársamnak pedig a dereka fáj nagyon, de annyira, hogy felmentést írt neki szakorvos tesiből.

2010. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Helló!

Fájhat gyakorlatilag az összes csontod,hátad combod minden.

2010. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr vagyok, és tudok segíteni mindenféle hát-, derék-,lábfájáson, tehát ami nem ízületi (mint a térd), hanem izomeredetű. Nem szoktak rá gondolni az emberek,pedig hát ilyesmire való a masszázs.
2010. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, várom a többit :) 4. válaszoló! Köszi a felajánlásod, viszont nekem nem az izmom fáj, hanem a csontom, erre nincs ötleted?:D
2010. júl. 6. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen érzés, mikor a csont fáj, nekem még csak sípcsonti csonthártyagyulladásom volt, azt sem könnyű az izomfájdalomtól elkülöníteni. Nem tudom, minek alapján különítik ezt el emberek. Maga a csont nem is fájhat, csak a csonthártya. Izomfájdalmat lehet kezelni, a csontok egy részét is lehet bizonyos fokig, csonthártyamasszázzsal, de az önmagában is fájdalmas, és csak a lapos csontokra jó.
2010. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy a csont fáj, mert amikor állok akkor érzem, és a sarokban tudtommal nincs izom, na meg hát orvosnál is voltam és csak mondta volna ha valami baj van.
2010. júl. 8. 09:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig érkezett válaszokat.
2010. júl. 9. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a lábam szinte mindig. az orvos írt rá krémet.
2010. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fájt bizony, a lábszáram, vagyis valószínűleg a sípcsontom. Volt hogy éjszaka arra ébredtem hogy annyira hasogat hogy üvölteni tudtam volna. Fájt még ezen kívül a hátam, derekam, de az azért mert a hirtelen növéstől sajnos durva gerincferdülést kaptam.:( A lábam nagyjából 2-3 évig hasogatott visszatérő jelleggel, sok mindent nem tudtam vele csinálni. Miután a gerincferdülésem előjött elkezdtem intenzíven úszni, hogy a hátizmaim megerősödjenek és az jót tett a fizikai állapotomnak.
2010. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!