Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » I. smertek olyan fiút/férfit,...

I. smertek olyan fiút/férfit, aki elájul a vérvétel/oltás során, vagy csak szimplán a vértől?

Figyelt kérdés
Sajnos én elájulok a vérvételtől és oltástől, férfi ismerőseimtől pedgi mindig megkapom, hogy nem csodálkoznak rajta, mert én nő vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy a férfiak ennyire "erősek", vagy pedig az én barátaim nagyszájúak :-)
2010. júl. 6. 16:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az "ismertek " szóért, de csak így engedi kiírni.
2010. júl. 6. 17:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy fiú osztálytársam elájult, amikor bioszórán a vér szerkezetéről tanultunk...

De szerintem ez az elájulósdi hiszti, kivéve, ha tényleg sok vért vesznek vagy veszít az ember.

2010. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez vérnyomástól is függ. igaz én nő vagyok , de nagyon alacsony a vérnyomásom. vérvételkor sokszor le kell ott feküdnöm mert nem bírok felállni.
2010. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne hiszti ? Elhiheted, hogy nem direkt ájulnak el.
2010. júl. 6. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ilyen! Amikor szültem, komolyan rosszul volt ha jött be hozzák látogatni. "Szerencséjére" császárral szültem, így oda be sem jöhetett, csak a végeredményt láthatta. Eleinte amikor megismerkedtünk azt hittem hülyéskedik amikor a kórházparájáról beszélt, de nem...
2010. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nő vagyok,nekem minimális vérvételtől is leesik a vérnyomásom,főleg h előtte nem lehet enni,ájulok el rögtön...



párom csupán hisztis,mikor korházbakerült megfigyelésre,ő volt a hisztis beteg...kezem majd eltörte ugy szoritott mikor vettek tőle vért,rendesen elfehéredett,ha nem "pofozgatom" közben,elájul fekve...

(bár neki legalább nincs nagy szája emiatt,bevallottam irtózik a tűtől:D)

2010. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hisztéria. Szomszéd gyerek elvágta a lábát, bicajra ültettem és elvittem a háziorvosunkhoz. A vér látványtól iszonyú rosszul lettem, elsötétült előttem a világ, a végén már engem kellett kezelésbe venni, amíg az asszisztens befejezte a sebe kötözését.
2010. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, apukam nagyon fel a vertol. :)
2010. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám sem bírja, de még azt sem, ha a Tv-ben mutatják, ahogy beadnak egy védőoltást. :D
2010. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok 26F és állandóan rosszul vagyok,pedig nincs bennem félelem.Sokszor vettek vért tőlem és mindig rosszul lettem a végefelé,de 1-2 perc és jobban vagyok.Én már előre szólok a nővérkének,hogy rosszul szoktam lenni.Minden ember másként reagál,ezért baromság lebontani női és férfi szintre a rosszullétet.Szerintem a nők jobban bírják a vérvételt.:D
2010. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!